Головна / Новини / У Стопчатові до Дня села в рамках акції провели сільські спортивні змагання

14 жовтня 2015 року на Покрову Пресвятої Богоматері у Стопчатові відсвяткували День села. Традиційно цього дня проводяться спортивні змагання з видів спорту за участі місцевих любителів спорту та гостей із навколишніх сіл.

Цьогоріч змагання з волейболу, армреслінгу, гирьового спорту та перетягування канату серед спортсменів із Стопчатова, Яблунова, Середнього Березова, Нижнього Березова, Мишина та Шешорів проводились в рамках Всеукраїнської інформаційно -профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та присвячувались відзначенню в районі Дня захисника України і Дня Українського козацтва. Спортивне свято розпочалось привітаннями депутата районної ради, завідувача сектору у справах молоді та спорту Косівської районної державної адміністрації Михайла Мельничука, Стопчатівського сільського голови Івана Андрійчука, заслуженого працівника фізичної культури і спорту Дмитра Кравчука.

Спортсменів, які зібрались у спортивному залі Стопчатівської ЗОШ І-ІІІ ст., відзначили за їх активний спосіб життя, пропаганду фізичної культури і спорту серед молоді, гідний приклад підростаючому поколінню. За підсумками волейбольних змагань серед шести команд у досить запеклій боротьбі перемогу виборола волейбольна команда с. Середній Березів. Дещо поступились вправністю, посівши друге місце, волейболісти с. Стопчатів – І. Бронзовим призером змагань стала команда с. Мишин Коломийського району.

Переможцями змагань з гирьового спорту стали: у ваговій категорії до 75кг – Володимир Мочернюк, с-ще Яблунів; у ваговій категорії до 90кг – Михайло Скригунець, с. Стопчатів; у ваговій категорії 90кг+ – Іван Дручків, с. Шешори; У змаганнях з армреслінгу переможцями стали: у ваговій категорії до 75кг – Василь Атаманюк, с. Шешори; у ваговій категорії до 90кг – Василь Соколюк, с. Шешори; у ваговій категорії 90кг+ – Микола Бойчук, с. Стопчатів; Найсильнішими у перетягуванні канату стали важкоатлети команди с. Стопчатів – І, друге місце посіли любителі спорту із с. Середній Березів, на третю сходинку п’єдесталу пошани зійшла команда с. Стопчатів – ІІ. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.