Головна / Публікації / Під Покров Твій прибігає Богородице Святая

 

Усі ми є творцями і свідками історії нашого народу. Усі ми пишемо та доповнюємо цю історію новими сторінками, —  нашого життя.

Українська Повстанська Армія на західноукраїнських землях була масовим національним рухом боротьби за Незалежність, боротьби за Україну. Під Покров Пречистої Богородиці встановлено День Українського козацтва. В цей день сьогодні ми згадуємо вояків УПА. А також за указом президента України Петра Порошенка відзначаємо День Захисника України.

14 жовтня у будинку культури села Стопчатів з цієї нагоди відбувся тематичний захід «Під Покров твій прибігаємо Богородице Святая.»  Урочистості розпочалися біля символічної могили воякам ОУН-УПА, де була відправлена поминальна панахида отцем Володимиром, парохом церкви Святого Миколая.

У будинку культури святкове дійство відриває сільський голова, — Андрійчук Іван Васильович. В концертній програмі взяли участь: Народний аматорський хоровий колектив духовної пісні, — керівник Мар’яна Смеречук,  Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Мальви», — керівник Олеся Шкрібляк, фольклорний ансамбль «Копанецькі молодички», — керівник Ірина Ткачук, чоловічий вокальний ансамбль, керівник Мар’яна Смеречук, дует «Гердан» — Ткачук Оксана та Вінтоняк Богдана, читці — Диренко Віктор, Попович Роксолана, Солоненко Арсен, Солоненко Юлія.

Спасибі всім односельчанам, які долучились до святкування, які є небайдужі до пам’яті всіх борців за волю України. І нехай це триєдине свято додасть нам всім мужності та впевненості в завтрашньому дні, нехай наші діти зростають під мирним небом, а в наших домівках завжди панує добро та злагода.

Директор БК Оксана Морикіт

 

Share This

 
 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *