Головна / Новини / Концерт до Дня Незалежності України

 

21 серпня стопчатівці відзначили свято волі, — 25-у річницю з дня проголошення незалежності України.

Достойними нащадками козаків, січових стрільців та вояків УПА є сьогоднішня молодь. Вона по праву  може називатися захисниками Вітчизни, бо саме вони захищають  нашу територіальну єдність, допомагають і підтримують українську армію з початку війни з російськими загарбниками на сході. Це наша гордість, — наша слава.

Велике спасибі за єдність і участь в урочистостях та концертній програмі  отцю Михайлу,  сільському голові Івану Васильовичу Андрійчуку, народному аматорському хоровому колективу духовної пісні — керівник Петро Паланюк  та Мар’яна Смеречук; вокальному народному ансамблю «Мальви» — керівник Олеся Шкрібляк; фольклорному ансамблю «Копанецькі молодички» — керівник Ірина Ткачук і гурту «Гердан» — керівник Мар’яна Смеречук; читцям Юлії та Арсену Солоненко, Роксолані Попович, Любові Морозюк, Віталіні Зелінській, Диренко Віталію, Добровольському Михайлу, Бурдуланюк Романі.

Шановні краяни! Хай не міліє джерело нашої віри, надії, любові до рідної землі.

Ми щиро дякуємо, що Ви були разом із нами.  Нехай прекрасне свято української волі  принесе у Ваші родини радість та непохитну віру у добру долю  наших дітей, нашої рідної України.

 

Share This

 
 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *