Головна / Новини / У Стопчатові асфальтують, ремонтують, освітлюють

 

Літо — гаряча пора не лише для кожної сім’ї, а й для органів місцевого самоврядування. Адже саме за сприятливих погодних умов є можливість зробити багато корисних справ для громади. Стопчатівська сільська рада теж прагне максимально ефективно використати цей час.

На днях закінчили укладати асфальт на вулиці Шевченка, що на присілку Підгора. Це дорога комунального значення. З сільського бюджету на її облаштування виділили 250 тисяч гривень. Ділянку протяжністю 500 метрів торік вкрили одним, а цього року — другим шаром асфальту. Викопали кювети довжиною 250 метрів. Виконавцем робіт було підприємство С.Абраамяна.

— Цьогоріч плануємо заасфальтувати ще дві сільські вулиці: Героїв УПА і Шкільну, — каже Стопчатівський сільський голова Іван Андрійчук. — На ці потреби у бюджеті сільської ради передбачено 400 тисяч гривень. Я підготував проект, який взяв участь і виграв у конкурсі ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Нашій сільській раді вдалося залучити кошти для утеплення фасаду, заміну 69 вікон і 5 дверей у Стопчатівській ЗОШ. Загальна сума цих робіт становить 675 тисяч гривень. Частка сільського бюджету у цій немалій сумі становить 87 тисяч. Роботи виконують фірма «Зелбудсервіс», яку очолює підприємець і депутат районної ради Василь Зеленевич, а також фірма підприємця Ярослава Пасічного. Першого вересня дітки прийдуть в оновлену школу, а взимку їм буде набагато тепліше у класах і коридорах.

У селі розпочали капітальний ремонт ФАПу №2. Депутат обласної ради Дмитро Сіреджук посприяв у виділенні 50 тисяч гривень, з сільського бюджету додали на ці потреби ще 30 тисяч.

Цьогоріч вдалося провести освітлення 3,5 кілометра бічних сільських вулиць. Не пошкодували на це 120 тисяч гривень із сільської скарбнички. Роботи провели до Великодніх свят. Тепер жителі вулиць почуваються впевнено і безпечно у темний період доби.

— Плануємо і надалі докладати всіх зусиль для поліпшення життя нашої територіальної громади, — запевняє Стопчатівський сільський голова Іван Андрійчук. — Користуючись нагодою, хочу подякувати за підтримку і сприяння — виконавчому комітету і депутатському корпусу Стопчатівської сільської ради, депутатові районної ради Михайлові Мельничуку, депутатові обласної ради Дмитрові Сіреджуку, голові РДА Зеновію Томащуку, голові районної ради Павлові Ванджураку, а також небайдужим підприємцям Стопчатова, які вболівають за рідне село, допомагають зробити його кращим і комфортнішим для усієї громади.

Аліса Мудрицька.
«Гуцульський край», №31, 12.08.2016 року

 

Share This

 
 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *